Licensierad Internationell Personlig Tränare & 3D Training Analysis
Hej och välkommen till kursen Licensierad Internationell Personlig Tränare & 3D Training Analysis
För att undervisningen ska bli lättare och tydligare har du under kursen tillgång till denna webbutbildning. Du bör tills dess att vi träffas titta igenom modul 1 och resterande moduler går vi tillsammans igenom senare under kursens gång. Det kan vara filmer, dokument, övningar, quizz eller annat material. Lycka till!
Jag handleder er i kursen. Hör av er om ni har frågor eller undrar över något. Vi har frivilliga Zoommöten som du ansluter till genom att klicka på blåa bilden då det är dags för mötet.
Jag är väldigt nöjd med min utbildning som personlig tränare på PRO athlete. Det är en bred utbildning där det finns plats på diskussioner och ny tänkande. Lärarna är engagerade och förmedlar kunskaper på ett pedagogisk sätt. Jag har lärt mig mer än vad jag förväntade mig och rekommenderar utbildningen till de som vill satsa på kvalitet.